Zapojte sa do súťaže o DVD filmy

Portál Webnoviny.sk pre Vás pripravil súťaž o DVD filmy!

Big Eyes
Film Big Eyes je skutočný a šokujúci príbeh jedného z najkolosálnejších umeleckých podvodov v histórii. Na sklonku štyridsiatich a začiatku päťdesiatich rokov dosiahol maliar Walter Keane neuveriteľného úspechu, úplnú revolúciu v komercionalizácii populárneho umenia so záhadnými obrazmi tvárí s veľkými očami.

Svetová vojna Z
Svetová vojna Z je extrémne nabitý, akčný epos o bývalom vyšetrovateľovi OSN Gerrym Laneovi (Brad Pitt). Lane sa snaží zachrániť svoju rodinu a zbytok sveta pred virovou pandémiou, ktorá zhadzuje vlády a hrozí kompletným zničením celého ľudstva. David Denby (The New Yorker) označuje Svetovú vojnu Z za najväčšie akčné filmové predstavenie posledných rokov.

Osamelý jazdec
Osamelý jazdec vychádza z produkcie Jerry Bruckheimer Films, o réžiu sa postaral Gore Verbinski (Piráti z Karibiku). Film je nabitý akciou, napätím aj dobrodružstvom a prináša nový pohľad na slávneho maskovaného hrdinu. Indiánsky bojovník Tonto (Johnny Depp) vypravuje zatiaľ nespomenutý príbeh Johna Reisa (Armie Hammer) o tom, ako sa z muža zákona stala legenda spravedlnosti.

Zapojte sa do súťaže o DVD filmy
ilustračné foto: webnoviny.sk

Súťaž o DVD filmy

Traja z Vás majú možnosť vyhrať tieto DVD filmy.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/09/25 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.webnoviny.sk/sutaz/1807-zapojte-sa-do-sutaze-o-dvd-filmy/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.