Zapojte sa do súťaže o audioknižku Maxim E.Matkin – Mexická vlna

V dnešnej uponáhľanej dobe sa snažíme využiť každučkú chvíľu. Napríklad aj cestu do práce v rannej zápche. Preto sa audioknižky stávajú čoraz populárnejšími. Predstavujeme vám jednu z nich.

Mexická vlna je vraj najkrajšia a najsmutnejšia kniha bestsellerového autora Maxima E. Matkina. Je príbehom troch súrodencov od detstva v osemdesiatych rokoch až po dospelosť. Trápia ich lásky aj socializmus, mečiarizmus a zoznamy tajných agentov ŠtB. Tešia sa zo života, alkoholu, priateľov aj Ligy majstrov. Dozrievajú, spoznávajú seba samých aj seba navzájom, zisťujú, že nič nie je také, ako sa zdá, pochopia, že zázraky sa dejú, aby sa nakoniec všetci stali súčasťou mexickej vlny.

Zapojte sa do súťaže o audioknižku Maxim E.Matkin - Mexická vlna

Zapojte sa do súťaže o audioknižku Maxim E.Matkin – Mexická vlna
ilustračné foto: webnoviny.sk

Zapojte sa do súťaže o audioknižku Maxim E.Matkin – Mexická vlna

O autorovi – Maxim E. Matkin je slovenský autor, ktorý píše pod pseudonymom a stále ho to baví. Baví ho aj snívať, čítať, písať, piť a žiť. Nedá dopustiť na životné pravdy, krásy slovenčiny, cestovanie, improvizáciu, hlivenie, pracovitosť a ľudí, čo nemajú problém porozprávať svoj životný príbeh. Doteraz mu vyšlo desať kníh a všetky sú bestsellermi. Konkrétne sú to Polnočný denník, Láska je chyba v programe, Mexická vlna, Mužské interiéry, Miluj ma ironicky. Aj ja teba, Nie na ústa, Žiadne prudké pohyby, Úplne najviac a Hviezda jasná. Knihu Mexická vlna venoval rodičom a deťom, nech sú akéhokoľvek veku.

Termín konania súťaže: do 09.08.2017

 

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.