Zapojte sa do súťaže o 2 balíčky MDŽ

Prípravky francúzskej značky intímnej hygieny Saforelle zohľadňujú špecifické požiadavky pokožky v tej najcitlivejšej ženskej zóne a poskytujú jej pri každodennej hygiene dokonalý refresh. Obsahujú patentovaný extrakt z lopúcha väčšieho a antialergén alantoín, takže utišujú pocit podráždenia, pálenia a začervenania pri gynekologických zápaloch, po holení, depilácii aj pri problémoch s vysušovaním vplyvom nízkej hladiny estrogénu. Špeciálne vyvinuté dermatológmi, s mierne zásaditým pH, jemne parfumované levanduľou a bez parabénov chránia prirodzenú rovnováhu pokožky a slizníc v intímnej zóne aj na celom tele ženy.

Zapojte sa do súťaže o 2 balíčky MDŽ

Zapojte sa do súťaže o 2 balíčky MDŽ
ilustračné foto: femme.sk

Zapojte sa do súťaže o 2 balíčky MDŽ

Zapojte sa do súťaže o 2 balíčky MDŽ (prípravky francúzskej značky intímnej hygieny Saforelle a kulmy na vlasy Orava K-60). Na vaše odpovede čakáme do 10. marca.

10.03.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.