Zapojte sa do súťaže DOBRÝ MAJSTER a vyhrajte pobyt v Tatrách

„Podeľte sa o svoje majstrovské nápady!“ Časopis Urob si sám spolu s Poštovou bankou spúšťa od apríla 2016 súťaž „DOBRÝ MAJSTER“, v ktorej každý mesiac bude hľadať šikovných a kreatívnych majstrov zo všetkých kútov Slovenska. Ten najlepší domáci majster získa hlavnú cenu – pobyt v Grandhoteli Starý Smokovec**** pre 2 osoby na 2 noci s polpenziou a vstupom do hotelového wellness.

Zapojte sa do súťaže DOBRÝ MAJSTER a vyhrajte pobyt v Tatrách

Zapojte sa do súťaže DOBRÝ MAJSTER a vyhrajte pobyt v Tatrách
ilustračné foto: urobsisam.sk

Zapojte sa do súťaže DOBRÝ MAJSTER a vyhrajte pobyt v Tatrách

Dobrým majstrom môže byť ktokoľvek so skvelým nápadom a ešte lepším príbehom, ktorý stojí za ním. Majstrovanie je nielen o vymýšľaní, ale aj o vymieňaní grifov, dávaní a dostávaní.

Časopis Urob si sám spolu s Poštovou bankou spúšťa od apríla 2016 súťaž „DOBRÝ MAJSTER“, v ktorej každý mesiac bude hľadať šikovných a kreatívnych majstrov zo všetkých kútov Slovenska. Ten najlepší domáci majster získa hlavnú cenu – pobyt v Grandhoteli Starý Smokovec**** pre 2 osoby na 2 noci s polpenziou a vstupom do hotelového wellness.

Tak neváhajte a svoje projekty prihlasujte na emailovú adresu dobrymajster@jaga.sk

Podmienkou zapojenia sa do súťaže je poslanie výrobného postupu s 10 fotografiami, súpisu použitých materiálov, ako aj Vašu fotografiu, krátky popis, čomu sa profesijne venujete a čo vás baví na domácom majstrovaní, prípadne vymýšľaní kreatívnych nápadov. Vybrané nápady budú uverejnené na stránke www.urobsisam.sk a najlepšie z nich po posúdení redakciou uverejnené v printovom vydaní časopisu Urob si sám.

 

Termín konania súťaže: do 31.08.2016

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.