Zapojte sa do súťaže a vyhrajte sušiak Mixer 3 od Viledy

Zvyknete po praní bojovať s nestabilným či hrdzavejúcim sušiakom, ktorý má už najlepšie roky za sebou? Nový oceľový sušiak od Viledy vám dokáže, že sušiak môže byť jednoduchý a  praktický pomocník, ktorý vám nepoškriabe podlahu. Vešiaky od Viledy navyše zabraňujú krčeniu bielizne, sú nastaviteľné a patrí k nim i príslušenstvo ako držiaky na ponožky či zámky na krídlach a nohách pre ešte väčšiu stabilitu..

Nemáte v byte miesta nazvyš? Štvorúrovňový sušiak Mixer 4 sa zmestí aj do sprchového kútu s minimálnou uhlopriečkou 100 cm. Sušiak sa tak stáva neviditeľným, avšak maximálne efektívnym pomocníkom.

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte sušiak Mixer 3

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte sušiak Mixer 3 od Viledy
ilustračné foto:  damskajazda.sk

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte sušiak Mixer 3 od Viledy

Mixer 4 sa skladá z ôsmich nezávislých roštov na sušenie s ohromnou sušiacou plochou 40 metrov, pričom vďaka špeciálnemu kĺbu môžete použiť buď celkovú, alebo polovičnú sušiacu plochu. Okrem štandardného vybavenia disponuje sušiak i dvoma vešiakmi na ramienka. Možno ho jednoducho zložiť i presúvať.

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte jeden sušiak Mixer 3 na doma, aby bolo aj pre Vás sušenie oblečenia hračka.

27.03.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.