Zapojte sa do súťaže a vyhrajte darčekové balenie výrobkov Podravka

Či už máte radi klasické rizoto, zeleninovú polievku alebo hovädzí guláš, vo vašej kuchyni by nemal chýbať kvalitný bujón. Čo tak vyskúšať overenú kvalitu od Podravky? Podravka bujón vám šetrí čas, pretože nepotrebuje hodiny príprav a je ideálnym riešením pre dosiahnutie bohatej chute vášho obľúbeného pokrmu. Zaručene potešíte rodinných gurmánov aj hostí!

Navyše, vyberie si každá domáca gazdinka. Podľa druhu jedla môžete siahnuť po hovädzom, slepačom alebo zeleninovom bujóne. Hovädzí a slepačí sú excelentnou kombináciou mäsa, starostlivo vybranej zeleniny a korenín. Pre vegetariánov a milovníkov napríklad skvelo dochutenej polievky je najlepším pomocníkom zeleninový bujón. Všetky tri však majú niečo spoločné – sú vyrobené z tých najlepších surovín a sú bez konzervačných látok. Môžete ich použiť nielen do polievok, ale nebojte sa ich pridať napríklad do rizota, ragú, omáčok, zeleninových, ale aj mäsových pokrmov.

Výrobky Podravka, ktoré sú zárukou kvality a dôvery, vám prinesú inšpiráciu pri varení a vy zistíte, že varenie už pre vás nie je každodenná povinnosť, ale zábava. Nezáleží na tom, ktorý z bujónov si vyberiete, všetky doplnia vaše jedlá o domácu tradičnú chuť. Doprajte sebe aj svojim blízkym kvalitný kulinársky zážitok s výrobkami od Podravky!

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte darčekové balenie výrobkov Podravka

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte darčekové balenie výrobkov Podravka
ilustračné foto: varecha.sk

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte darčekové balenie výrobkov Podravka

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte darčekové balenie výrobkov Podravka! Stačí, ak v termíne od 22. do 28.5.2017 správne odpoviete na zadanú súťažnú otázku a my troch z vás odmeníme balíčkom produktov Podravka.

Termín konania súťaže: do 28.05.2017

 

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.