Zapojte sa do fotosúťaže Slovensko krížom krážom

Do 30.09.2015 máte možnosť prihlásiť svoje fotografie do našej fotosúťaže a vyhrať niektorú z 10 atraktívnych cien.

 

Zapojte sa do fotosúťaže Slovensko krížom krážom
ilustračné foto: fotolab.sk

Súťaž o 10 atraktívnych cien

Chceme, aby boli naše ceny atraktívne pre všetkých súťažiacich a zároveň vás chceme motivovať k skvelým záberom.
Čím vyššia kvalita vašich fotografií, tým sa zvyšuje vaša šanca v súťaži uspiesť. Čo nás však teší najviac, je odmeňovanie tých, ktorí si to naozaj zaslúžia!
Preto sme pre vás aj tentokrát vybrali to najlepšie:

1. miesto: Hlavnou výhrou je exkluzívny pobyt vo wellness hoteli Borovica 4* na Štrbskom Plese v hodnote 600 € a vlastnú fotoreportáž v jedinom časopise o Slovensku – Krásy Slovenska. Výherca zároveň získava predplatné časopisu Krásy Slovenska na celý rok a poukaz na objednávku cewe fotoproduktov podľa vlastného výberu v hodnote 100 €.

2. miesto: Výherca druhej priečky získava zážitkový fotoworkshop Potulky Slovenskom od Akadémie kreatívnej fotografie a poukaz na nákup fototechniky v predaniach Fotolab v hodnote 300 €. Výherca zároveň získava predplatné časopisu Krásy Slovenska na celý rok a poukaz na objednávku cewe fotoproduktov podľa vlastného výberu v hodnote 100 €.

3. miesto: Elegantný a luxusný kompaktný fotoaparát Leica C Typ 112 Light Gold, ktorý máme v ponuke ako jedni z mála na Slovensku. Výherca zároveň získava predplatné časopisu Krásy Slovenska na celý rok a poukaz na objednávku cewe fotoproduktov podľa vlastného výberu v hodnote 100 €.

4. až 10. miesto bude ohodnotené poukazom na cewe fotoprodukty v hodnote 50 € a elektronickým predplatným časopisu Krásy Slovenska na celý rok.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/09/30 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://sutaz.fotolab.sk/slovensko-krizom-krazom/sk“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.