Zapojte sa do ankety a vyhrajte darčekové poukazy na nákup!

Vianoce sa nezadržateľne blížia a myšlienky na darčeky hlavne pre deti určite víria hlavou nejednej mamičky. A čo vy? Vy už viete, čo idete kupovať? Alebo už darčeky dokonca máte doma? A veria vlastne vaše deti ešte na Ježiška? Podeľte sa s nami a vyhrajte super ceny!  

Veľká vianočná anketa 2014

Magazín pre všetky mamičky aj budúce mamičky Najmama.sk vám opäť prináša

Veľkú vianočnú anketu a ak sa zapojíte, môžete vyhrať skvelé ceny! Keďže nákup a samotný výber darčekov pre deti nie je vôbec jednoduchý, zapojením do ankety môžete poradiť mnohým mamičkám, ktoré ešte stále váhajú a premýšľajú.

 

[button-red url=“http://najmama.aktuality.sk/clanok/235383/velka-vianocna-anketa-2014/“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]
Uvedené informácie sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže a za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody nenesieme žiadnu zodpovednosť.


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.