Záhradkár pohoďák alebo pracant?

Záhradkár pohoďák

Výpredaj záhradného nábytku naberá nové rozmery! Radíte sa k záhradkárom, ktorí si radi spravia pohodu na záhrade? Chcete si dopriať relax vo vírivke, oddýchnuť na ratanovom sedení, polohovacom ležadle alebo pozvať priateľov na letnú grilovačku? V kategórii Pohoďák nájdete všetko k tomu, aby ste si vytvorili dokonalú pohodu na vašej záhrade. Záhrada nemusí slúžiť len na prácu, ale hlavne na oddych.

Záhradkár pohoďák alebo pracant?

Záhradkár pracant

Výpredaj záhradného nábytku naberá nové rozmery! Ste záhradkár v pravom zmysle slova? Neustále zveľaďujete svoju záhradu, aby vyzerala čo najlepšie? Ak si popritom aj radi niečo dopestujete, v kategórii Pracant nájdete všetko, čo potrebujete. Skleníky, vyvýšené záhony, kvetináče, no i záhradné domčeky či regály na široké využitie. Aby práca v záhrade nebola len námaha, ale aj relax.

Záhradkár pohoďák alebo pracant?

 

 

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.