Zabehni si s nami Devín – Bratislava!

Štart 69. ročníka Národného behu Devín – Bratislava už klope na dvere

Národný beh Devín – Bratislava patrí medzi najstaršie atletické podujatia na Slovensku. Po prvýkrát sa bežalo z Devína v roku 1921 a tým sa podujatie zapísalo do histórie atletiky, ako najstarší cestný beh a zároveň najstaršie atletické podujatie na Slovensku. V rámci 69. ročníka Národného behu Devín – Bratislava sa očakáva najvyššia účasť. Rekordnú účasť mal tento beh v roku 1987, kedy sa behu zúčastnilo 4 245 bežcov. Minulý ročník – 12.4.2015 zaznamenal rekordnú účasť  za posledných 15 rokov,  viac ako 6151 bežcov dobehlo do cieľa  . V tomto roku organizátori podujatia očakávajú účasť cca 6500 účastníkov.

Zabehni si s nami Devín – Bratislava!

Zabehni si s nami Devín – Bratislava!
ilustračné foto: expres.sk

Zabehni si s nami Devín – Bratislava!

Pošli nám selfíčko z tvojej bežeckej aktivity. Napíš nám svoje meno a nechaj číslo. V utorok 29.3. žrebujeme a traja z vás získajú voľnú registráciu na Národný beh Devín – Bratislava.

Termín konania súťaže: do 29.03.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.