Vytendruj si za svoj nápad nový televízor!

Keď sa povie tender, na Slovensku to slovo vzbudzuje neistotu a podozrenia, či všetko prebieha tak, ako má. Preto sa Ďuro a Djuro rozhodli, že vyhlásia vlastný tender, ktorý bude tým najčistejším v histórii. Do tendra sa môžete zapojiť aj vy!
Ranná show Hemendex je hrdá na krásy Slovenska. Vyhlasujeme Hemendex Tender na tému: návrh na reklamu slovenských prírodných krás, miest, zákutí, stavieb, riek, jednoducho čohokoľvek krásneho čo by ste radi predstavili v zahraničí. Môže ísť o výkresy, maľby, básne, návrhy rozhlasovej, televíznej reklamy, návrhy bilboardov, alebo čokoľvek, čo znesie papier.
Vytendruj si za svoj nápad nový televízor!
ilustračné foto: expres.sk

Súťaž o televízor SAMSUNG UE48J5572

Najlepší návrh získa televízor SAMSUNG UE48J5572 s čistým obrazom, pretože ide o prvý čistý tender na Slovensku.

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/11/06 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.expres.sk/49075/hemendex-tender/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.