Vyskúšajte prvú čiernu bieliacu pastu!

Curaprox prináša prvú čiernu pastu, ktorá bieli zuby. Jej čierna farba pochádza z aktívneho uhlíka, ktorý bieli prirodzene a bez poškodenia. Väčšina iných bieliacich pást totiž zuby čistí obrusovaním alebo chemicky.

Vyskúšaj prvú čiernu bieliacu pastu aj ty!

Získaj bonusové body a zvýš šancu na výhru. Pozor teraz až 7 bonusových bodov za klik na webstránku! Rozpošli svoju adresu na zdieľanie a každý, kto príde cez túto adresu, ti pridáva jeden bod do súťaže a zvyšuje tvoju šancu vyhrať.

[RF_CONTEST contest=’3380′]

 

Vyskúšajte prvú čiernu bieliacu pastu

Bieliaca zubná pasta Black Is White zuby bieli pomocou aktívneho uhlíka a bez toho, aby ich zraňovala. Obsahuje aj fluorid sodný. Zároveň posilňuje zdravie ústnej dutiny – enzýmy chránia pred zubným kazom a podporujú ochranné finkcie slín. 15 000 ppm hydroxylapatitu (nano) remineralizuje zubnú sklovinu a uzatvára odhalené dentínové kanáliky.

Prírodný modrý filter pre ešte väčší lesk vašich zubov. Chladivý pocit počas čistenia. Bez SLS, bez triclosanu, bez chemických bielidiel. Neobsahuje žiadne plastové čiastočky. RDA 50.  Môže sa používať ako bežná zubná pasta bez akýchkoľvek obmedzení. Vyrobené vo Švajčiarsku

Produkty značky CURAPROX na parfemy-elnino.sk

 

Pravidlá súťaže

1. Prihlás sa do súťaže kliknutím na „Vstup do súťaže“

2. Uveď svoju e-mailovú adresu a meno. Na email ťa budeme kontaktovať v prípade výhry v súťaži.

3. Zvýšiť šancu na výhru môžeš pomocou „Bonusových bodov“ ktoré môžeš získať návštevou partnerskej stránky, facebooku alebo zdieľaním.

4. Bonus za zdieľanie získaš skopírovaním adresy na konci aplikácie. Rozpošli ju priateľom alebo zdieľaj na Facebooku, Twitteri a pod. Každý, kto príde cez túto adresu, ti pridáva jeden bod do súťaže a zvyšuje tvoju šancu vyhrať.

5. Súťaž trvá do 15.10.2016, 24:00.

6. Víťaz bude vyžrebovaný aplikáciu náhodne. Získaj čo najviac bonusových bodov, čím zvýšiš šancu na výhru.

7. Víťaza uverejníme do 24hod.

8. Víťaz bude kontaktovaný na emailovú adresu, ktorú zadal, kde následne odošle svoje kontaktné údaje.

 

Termín konania súťaže: od 04.10.2016 do 14.10.2016

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.