Vyhrajte zdravé varenie, vyhrajte MioMat!

Chcete jesť vo vašej rodine zdravo, ale nestráviť varením zbytočne veľa času? Zapojte sa do našej súťaže a vyhrajte MioMat Raw – šikovného domáceho pomocníka na prípravu krémových polievok, rastlinných mliek, raňajkových kaší a čerstvých smoothies.

MioMat sa hodí do každej rodiny. Krémové polievky bez mlieka a múky chutia malým aj veľkým. Možnosť pripraviť si domáce rastlinné mlieka ocenia najmä alergici. Zdravé kaše na raňajky dodajú energiu a za čerstvé smoothies vás budú všetci jednoducho milovať ;-) Variť v MioMate zvládne každý, navyše aj v raw kvalite.

Vyhrajte zdravé varenie, vyhrajte MioMat!

ilustračné foto: miomat.sk

Súťaž o MioMat

Zapojte sa do súťaže a MioMat Raw môže byť váš. Stačí odpovedať na jednoduchú otázku.

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/09/24 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.zdravie.sk/clanok/54422/vyhrajte-zdrave-varenie-vyhrajte-miomat#sutaz“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.