Vyhrajte wellness pobyt pre celú rodinu

Letné prázdniny sa síce už skončili, no aj v septembri čaká na deti množstvo zábavy. Už 15.9. sa na námestí pri Eurovei chystá Detský festival zábavy a ZlavaDna.sk samozrejme nemôže chýbať. Máme pre vás súťaž o víkendový pobyt pre celú rodinu.

Vyhrajte wellness pobyt pre celú rodinu

ilustračné foto: zlavadna.sk

Súťaž o wellness pobyt pre celú rodinu – Wellness hotel BYSTRÁ ***

Deťom už končia prázdniny a školy otvárajú svoje brány. Netreba však zúfať, pretože aj v septembri na nich čaká veľa zábavy. Klinika MEDANTE Vás v spolupráci s BE cool Sport Kids Academy pozýva dňa 15. septembra 2015 na námestie pri EUROVEA. Zažite s deťmi najväčší detský festival plný hier, kúziel, zábavy a zdravia. V čase od 11:00 do 17:00 hod. na vás čaká bohatý program, ktorým Vás bude sprevádzať Adela Banášová.

Neváhajte a príďte stráviť skvelý deň plný hier a súťaží, ktoré deti naučia zdravému životnému štýlu. Zdravá strava a cvičenie nabijú energiou celú vašu rodinu.

Zapojením do súťaže hráte o jedinečný wellness pobyt v hoteli Bystrá pre celú rodinu
Wellness hotel BYSTRÁ *** je situovaný na začiatku atraktívneho turistického strediska Národný park Nízke Tatry v pokojnom a kľudnom prostredí Bystrianskej doliny – Tále. Svojou ponukou a šírkou sortimentu uspokojí požiadavky aj tých náročnejších klientov.

hotelbystra

Výhra: Ubytovanie a polpenziu pre 4 osoby (2 dospelé osoby a 2 deti do 12 rokov) vo Wellness hoteli Bystrá v hodnote 412 €. Neobmedzený vstup do saunového a vodného sveta pre 4 osoby
Parkovanie a internet.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/09/15 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.anrdoezrs.net/click-7813084-11128902-1424165715000?url=http%3A%2F%2Fwww.zlavadna.sk%2Fzlava_155863_sutaz-vyhrajte-wellness-pobyt-pre-celu-rodinu“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.