Vyhrajte výživový doplnok Preventan® Junior

Koniec augusta je obdobie, kedy pripravujeme pre svoje ratolesti výbavu do škôlky či školy a u detí narastá eufória z toho, že budú opäť dennodenne medzi svojimi kamarátmi. So vstupom do detského kolektívu však prichádza i detská nádcha a iné choroby, ktoré sa medzi deťmi šíria veľmi rýchlo. Čo robiť, aby dieťa nemuselo tak často vymeškávať a muselo zostávať doma v posteli čo najmenej?

Poznáte to, stačí jedno chorľavé dieťa v kolektíve a razom už aj to vaše doma posmrkáva a pokašliava. Aj samotné skúsenosti detských lekárov hovoria, že v posledných rokoch počet chorých detí narastá a najčastejšou príčinou je obvykle porucha ich obranyschopnosti. Ako však môžete usúdiť, že vaše dieťa je často choré? Niektorí lekári tvrdia, že optimálne je, ak dieťa prekoná bežné ochorenie asi štyrikrát do roka, čím sa  jeho imunita posilní. Ak sa však nádcha stále vracia, chyba môže byť na strane rodičov, pretože dieťa môže byť nedoliečené a majú nastavený zlý systém životosprávy, ktorý má veľký vplyv na zvýšenú chorobnosť.

 

Vyhrajte výživový doplnok Preventan® Junior

ilustračné foto: lenprezdravie.sk

Súťaž o výživový doplnok Preventan® Junior

Náš tip: Výživový doplnok Preventan® Junior obsahuje vitamín C a unikátnu zmes biologicky aktívnych látok ProteQuine®, ktorá je kombináciou aminokyselín, oligopeptidov a nukleidov. Všetky tieto látky môžu prispieť k zníženiu únavy a vyčerpania a normálnej funkcii imunitného systému, najmä imunity slizníc. Inulín je rozpustná vláknina, pôvodom z čakanky, ktorá dopĺňa Preventan® Junior o ďalšiu aktívnu zložku. Cmúľacie tablety Preventan® Junior sú určené pre deti už od troch rokov a ich ovocná chuť nebude vašich drobcov odrádzať. Tablety je možné užívať dlhodobo, ako počas prepuknutia choroby, tak aj pred ňou alebo po ukončení liečby v čase regenerácie organizmu. Odporúčaná dávka je 1 tableta denne, ktorú stačí nechať voľne rozpustiť v ústach. Pre viac informácií kliknite na www.farmax.sk.

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/09/20 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.lenprezdravie.sk/clanok-3049.html“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.