Vyhrajte vstupenky na zámok Schloss Hof

Len 23 km od Bratislavy sa na ploche vyše 50 hektárov rozprestiera areál zámku Schloss Hof. Nádherný komplex z obytného kniežacieho paláca, umelecky tvarovaných terasových záhrad a idylického statku bol založený koncom rokov 1720-tych ako reprezentatívne vidiecke a lovecké sídlo pre princa Eugena Savoyského.

Program na zámku Schloss Hof sa nesie v znamení letných prázdnin. Súčasťou každodenného programu sú workshopy, kde sa bude piecť či záhradníčiť. Víkendový program je ešte pestrejší. Do zberného pasu ( 6,- € | dieťa) získa účastník podujatia pečiatku a na ceste domov ho čaká malé prekvapenie na pokladni. Vyplnený zberný pas nezabudnite vhodiť do osudia a do 30. septembra prebehne losovanie o skvelé ceny. Každú nedeľu čaká na deti jazdenie na poníkoch ( 1 € | okruh). Labyrint za stodolou ponúka miesto na hravé schovávačky a detské stanovištia na zámku či Zážitkové okruhy garantujú zábavu pre celú rodinu.

Cyklomost slobody, ktorý premosťuje rieku Moravu a spája bratislavskú mestskú časť Devínska Nová Ves s obcou Schlosshof, umožnňuje príjazd či už pešo alebo na bicykli. Východná brána zámku, ktorá je vzdialená len pár minút schôdze od cyklomostu, je otvorená počas víkendov a slovenských a rakúskych štátnych sviatkov. Z centra Bratislavy sa do Devínskej Novej Vsi dostanete autobusmi MHD č. 21 (z AS Mlynské Nivy a z Hlavnej stanice) a č. 28 (z Eurovey a spod Mosta SNP), vystúpite na zastávke „Novoveská“ a ste po minúte chôdze pri Cyklomoste slobody.

Vyhrajte vstupenky na zámok Schloss Hof

Vyhrajte vstupenky na zámok Schloss Hof
ilustračné foto: austria.sk

Vyhrajte vstupenky na zámok Schloss Hof

V spolupráci so zámkom Schlos Hof sme si pripravili súťaž o vstupenky, ktorá prebieha od 10.07. do 15.08.2017; najneskôr 21.08.2016 uverejníme mená víťazov. Odpovedzte do 15.augusta 2017 na otázku a vyhrajte 3x vstupenky pre dospelého s dvomi deťmi.

Termín konania súťaže: do 15.08.2017

 

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.