Vyhrajte vstupenky na live koncerty revivalovej skupiny ABBA Slovakia

Súťažte a vyhrajte vstupenky na live koncertné turné skupiny ABBA Slovakia – Dancing Queen Tour práve vo svojom meste. Najlepšia koncertná, tanečná a svetelná show, zložená zo 6-člennej kapely ABBA Slovakia, ktorá verne a naživo imituje hity legendárnej skupiny ABBA. Sedemdesiate roky sú späť v plnej sile a kráse! Vypočujete si najslávnejšie a nesmrteľné hity sedemdesiatych rokov skupiny ABBA a vrátite sa do svojej mladosti. Roky, ktoré boli plné nesmrteľných hitov, neviazanej lásky a emócii. Okrem legendárnej štvorice, ktorá je na prvý pohľad na nerozoznanie od orifinálu, vás oslovia aj ďalší vokalisti, hudobníci a tanečníci. Uvidíte taktiež prepracované kostýmy, ktorými je slávna štvorica známa. Jednoducho zažijete ilúziu legendárnej kapely ABBA naplno!

Vyhrajte vstupenky na live koncerty revivalovej skupiny ABBA Slovakia
ilustračné foto: markiza.sk

Súťaž o vstupenky na live koncerty revivalovej skupiny ABBA Slovakia

Dancing Queen Tour je tu! Zažite návrat sedemdesiatych rokov! Vyhrať je jednoduché, stačí odpovedať na našu súťažnú otázku. Každá správna odpoveď bude zaradená do žrebovania o 5 hlavných cien.

Výhra zahŕňa:

– žrebujeme 5 výhercov
– každý výherca vyhrá 4 vstupenky na koncertné turné Dancing Queen Tour
– každý výherca si môže zvoliť mesto, v ktorom chce ísť na koncert
– na výber je 15 koncertných miest po celom Slovensku


[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/11/05 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.markiza.sk/clanok/1809574?name_url=vyhrajte-vstupenky-na-live-koncerty-revivalovej-skupiny-abba-slovakia“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.