Vyhrajte vstupenky na festival Východná

Tradíciami bohatá obec Východná ožije už 64. rok oslavami folklóru a ľudovej kultúry. V dňoch 28. júna až 1. júla sa môžu návštevníci najväčšieho Folklórneho festivalu Východná tešiť na takmer 1 300 účinkujúcich!

Organizátor festivalu, Národné osvetové centrum, cez ústrednú tému „svadba“ predstaví folklórne, spevácke a tanečné skupiny a sólistov, tiež detské súbory a rovnako aj ľudovoumeleckých remeselníkov a výrobcov. Počas štyroch dní návštevníci uvidia, zažijú a ochutnajú kus krásnych slovenských tradícií. Emóciami nabitý program otvorí vo štvrtok 28. júna folklórna skupina Kriváň z Východnej a finalisti Zem spieva.

Vyhrajte vstupenky na festival Východná

Vyhrajte vstupenky na festival Východná
ilustračné foto: zenskyweb.sk

Vyhrajte vstupenky na festival Východná

Vyhrajte vstupenky na festival Východná! Jediné, čo preto stačí urobiť je napísať správnu odpoveď na otázku uvedenú vo formulári a ste v hre! Traja z vás získajú vstupenky na toto skvelé podujatie. Súťažíme do piatka, 15. 6. 2018.

15.06.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.