Vyhrajte vstupenky na anketu SLOVENKA ROKA 2018

Prestížna anketa Slovenka roka 2018 sa nezadržateľne blíži. Aj tento rok sa počas slávnostného galavečera v Historickej budove Slovenského národného divadla dozvieme mená tých najúspešnejších Sloveniek v jednotlivých kategóriách a vy môžete byť pri tom! ŽenskýWeb vám ako jediný prináša exkluzívnu súťaž o vstupenky na toto podujatie!

Tento rok nominovala komisia v ankete 28 úspešných dám, ktoré reprezentujú Slovensko nielen u nás, ale aj v zahraničí. Dámy sú nominované v kategóriách Biznis a manažment, Umenie a kultúra, Médiá a komunikácia, Veda a výskum, Vzdelávanie a podpora mladých talentov, Zdravotníctvo, Šport a Charita.  Okrem toho nominačná komisia aj tento rok udelí titul Absolútna Slovenka roka a Mimoriadne ocenenie za celoživotný prínos pre Slovensko.

Mená víťaziek jednotlivých kategórií sa dozvieme 4. júna 2018 počas slávnostného galavečera, ktorý sa už tradične uskutoční v historickej budove Slovenského národného divadla v Bratislave a v priamom prenose ho odvysiela RTVS na Jednotke.

Vyhrajte vstupenky na anketu SLOVENKA ROKA 2018

Vyhrajte vstupenky na anketu SLOVENKA ROKA 2018
ilustračné foto:  zenskyweb.sk

Vyhrajte vstupenky na anketu SLOVENKA ROKA 2018

Vyhrajte vstupenky na SLOVENKU ROKA 2018! Ako sa zapojiť do súťaže? Stačí, ak správne odpoviete na otázku vo formulári, vyplníte vaše kontaktné údaje a ste v hre! Jedného z vás, ktorý vyhrá vstupenku pre dve osoby vyžrebujeme 15. mája 2018!

15.05.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.