Vyhrajte vstup na inšpiratívny seminár Cesta

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte vstup na trojdňový seminár Von z beznádeje, ktorý sa uskutoční už o pár dní v Bratislave!

Cesta sa v súčasnosti považuje za jednu z najúčinnejších alternatívnych metód liečenia tela, mysle a duše. Aplikuje sa v centrách liečby rakoviny, závislostí, v centrách celostnej medicíny, vo väzniciach, vo firmách sa školí top manažment a používa sa aj v koučingu.

Vyhrajte vstup na inšpiratívny seminár Cesta

ilustračné foto: zdravie.sk

Súťaž o vstup na inšpiratívny seminár Cesta

Stačí ak odpoviete na jednoduchú otázku a jedného z vás odmeníme vstupenkou na túto jedinečnú akciu. (Pozn. Odporúčame zapájať sa do súťaže len pokiaľ môžete absolvovať seminár vcelku, tzn. všetky tri dni, pretože jednotlivé dni na seba navzájom nadväzujú.)

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/09/10 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.zdravie.sk/clanok/54430/vyhrajte-vstup-na-inspirativny-seminar-cesta“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.