Vyhrajte voucher na nákup plaviek LASCANA

LASCANA, medzinárodná úspešná značka je dostupná už aj v troch stredoeurópskych štátoch, medzi nimi aj na Slovensku. Kvalitná kolekcia značky LASCANA s prvotriednymi modelmi a lákavými cenami teraz štartuje plavkovú sezónu 2016. Aj na Slovensku si teraz môžu zákazníci vychutnať rovnakú kvalitu a obrovský výber bikín, plaviek a módnych doplnkov ako kdekoľvek na svete. A ešte veľa iného!

Spoločnosť Otto Group založila v roku 2001 svoju medzinárodnú úspešnú značku pod názvom LASCANA, ktorú teraz úspešne rozbehla aj vo svojich online obchodoch v Strednej Európe. Zákazníci značky LASCANA sa odteraz môžu dostať k štýlovým produktom s vysokou kvalitou, ktoré nie sú dostupné nikde inde na Slovensku. Čím je značka výnimočná? Vášeň, kvalita, jedinečnosť, dokonalý tvar, veselé farby a vzory a veľký sezónny výber udávajú trend plaviek: medzi veselými farbami a vzormi, motívmi kmeňov, kvetov, zvierat a fantázie, šperkmi vykladanými plavkami, geometrickými vzormi, jednofarebnými kúskami, si môže každý nájsť niečo podľa svojho vkusu.

Okrem samotnej značky LASCANA sú v novom LASCANA-Shope dostupné aj ďalšie celosvetovo známe značky, ako napríklad Buffalo, Sunseeker, Jette, S.Oliver alebo Marie Claire.

Vyhrajte voucher na nákup plaviek LASCANA

Vyhrajte voucher na nákup plaviek LASCANA v hodnote 123 EUR
ilustračné foto: webnoviny.sk

Vyhrajte voucher na nákup plaviek LASCANA

Správne odpovede posielajte do 3.6.2016, do predmetu uveďte LASCANA. Spomedzi správnych odpovedí vyžrebujeme troch súťažiacich, ktorí získajú voucher na nákup plaviek LASCANA v hodnote 123 EUR.

 

Termín konania súťaže: 03.06.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.