Vyhrajte voňavý balíček Sweet Home

Vône majú neuveriteľnú schopnosť ovplyvniť psychiku aj celkovú náladu. Tam, kde vám to „vonia“, tam sa cítite príjemne, bezpečne a považujete daný priestor za útulný. Niektoré vône dokážu vyčarovať spomienky na dávnu minulosť, detstvo či prvé lásky.

Nechajte aj svoj príbytok rozvoňať, aby ste sa doňho radi vracali a tešili sa naň. Skúste vonné tyčinky značky Sweet Home od slovenskej spoločnosti Persona. Elegantné sklené balenie vonných tyčiniek môže byť aj krásnym aromatickým interiérovým doplnkom. Čisto prírodná vôňa sa uvoľňuje postupne a vydrží tak niekoľko týždňov. Vybrať si môžete z viacerých vôní, napríklad opojná levanduľa alebo svieže a omamné lesné ovocie. Vonné tyčinky kúpite v sieti predajní drogérií DM, Exisport a Nay elektrodom. Kúpou produktov Sweet Home prispejete aj na verejnú zbierku Hodina deťom.

Vyhrajte voňavý balíček Sweet Home

Vyhrajte voňavý balíček Sweet Home
ilustračné foto:  lenprezdravie.sk

Vyhrajte voňavý balíček Sweet Home

Traja z vás, keď pošlú správnu odpoveď, môžu získať voňavý balíček od slovenskej spoločnosti Persona.

15.04.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.