Vyhrajte Volum 24 – volumizer (zväčšovač objemu vlasov) od Rowenty

Revolúcia vo svete stylingu – produkt pre objem vlasov Rowenta Volum´24 Respectissim. V priebehu pár minút okúzľujúci XXL objem vlasov, ktorý vydrží po celý deň. Tento Volumizer (zväčšovač objemu) sa okrem toho stará o vlasy a zachováva ich 100% silu a odolnosť.

Vyhrajte Volum 24 - volumizer (zväčšovač objemu vlasov) od Rowenty

Rotačný nahrievací valček pôsobí ako veľká nátačka a vytvára oblúk z vlasov ku korienkom. Zdvíha tak vlas pre objemový efekt a bráni opätovnému spľasnutiu vlasov. Keďže sú naše jemné vlasy náchylné na poškodenie, starostlivosť o ne je veľmi dôležitá. Volum´24 Respectissim používa konštantnú teplotu 170°C. Tá je maximálne šetrná k vlasom – overili sme si to na vlastnej koži. Vlastne na vlastných vlasoch. Uchováva ich krásu a zdravie, ale tiež – a to je najdôležitejšie, vytvára maximálny objem, ktorý vydrží. Profesionálny povrch Ultra Shine Nano Ceramic poskytuje vlasom vysokú ochranu a lesk.

Pošlite SMS so správnou odpoveďou a jeden z vás vyhrá tento zázračný produkt od značky Roventa.

 

[button-red url=“http://feminity.zoznam.sk/c/894523/slak-ma-ide-trafit“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]
Uvedené informácie sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže a za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody nenesieme žiadnu zodpovednosť.

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.