Vyhrajte VIP vstupenky na špeciálne predstavenie filmu Ako byť SINGLE

Existuje správny spôsob ako byť single, nesprávny spôsob ako byť single a potom…je tu Alice. A Robin. Lucy. Meg. Tom. David. New York je plný osamelých sŕdc hľadajúcich tú správnu zhodu, láskyplné spojenie, sex alebo niečo medzi tým.

A niekde uprostred všetkých tých dobiedzavých sms-iek a známostí na jednu noc, ktoré všetci títo nezadaní majú spoločné, je potreba naučiť sa ako byť single vo svete plnom stále sa vyvíjajúcich definícií lásky. Prespávanie v meste, ktoré nikdy nespí, nikdy nebolo také zábavné.

Dakota Johnson (“Fifty Shades of Grey”), Rebel Wilson (“Pitch Perfect”), Alison Brie (“Get Hard”) and Leslie Mann (“This is 40”) sú hlavnými protagonistkami skvelej komédie o rôznych typoch žien žijúcich vo veľkomeste – ich láskach, trápeniach, úspechoch, neúspechoch a v neposlednej rade o bezstarostnej zábave.

V kinách od 11. februára 2016

 

Súťaž s KFC o VIP vstupenky na špeciálne predstavenie filmu Ako byť SINGLE

Vyhrajte VIP vstupenku na špeciálnu premiéru filmu Ako byť SINGLE
Vyhrajte VIP vstupenky na špeciálne predstavenie filmu Ako byť SINGLE, ktoré sa bude konať v kinách Cinemax v Bratislave, Trnave a v Banskej Bystrici

Hrajte 3 VIP vstupenky pre 2 osoby, na špeciálne predstavenie filmu Ako byť SINGLE, ktoré sa bude konať 1.3.2016 v kinách Cinemax v Bratislave, Trnave a v Banskej Bystrici

Súťažte do 17.02.2016

 

Vyhodnotenie:

  • vstupenky Cinemax Bratislava Adrian Juhos
  • vstupenky Cinemax Trnava Daša Kozubíková
  • vstupenky Cinemax Banská Bystrica Mária Svoreňová

 

Viacnásobné prihlásenie do súťaže nie je povolené. Duplicitné odpovede budú vymazané!

 

INFORMÁCIE O SÚŤAŽI:

Súťaž prebieha od 10.02.2016 do 17.02.2016
Vyhodnotenie súťaže prebehne do 14 dní od ukončenia súťaže. Do súťaže sa môžeš zapojiť tak, že správne odpovieš na súťažnú otázku a odošleš súťažný formulár. Výhercovia budú kontaktovaní e-mailom a zverejnení na webe.

PARTNER SÚŤAŽE:

DarčekovýRaj.sk – www.darcekovyraj.sk

CENA:

Pre 3 výhercov VIP vstupenka pre 2osoby, na špeciálne predstavenie filmu Ako byť SINGLE 1.3.2016 ktoré sa bude konať v kinách Cinemax v Bratislave, Trnave a v Banskej Bystrici


 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.