Vyhrajte víkendový pobyt pre 2 osoby

Dajte hlas inštitúcii, s ktorou máte najlepšie skúsenosti v oblasti komunikácie a vyhrajte víkendový pobyt pre 2 osoby v hoteli Grand Matej**** v Banskej Štiavnici alebo víkendový pobyt v penzióne Vesna v Novom Smokovci.

Vyhrajte víkendový pobyt pre 2 osoby

Vyhrajte víkendový pobyt pre 2 osoby
ilustračné foto:  cenyhermes.sk

Vyhrajte víkendový pobyt pre 2 osoby

Výhercov vyžrebujeme po ukončení hlasovania verejnosti. Výsledky hlasovania budú zverejnené na slávnostnom odovzdávaní cien Hermes Komunikátor roka 2018 už 20. novembra 2018.

(pozn.: pod pojmom komunikácia treba rozumieť jednak vašu skúsenosť pri osobnom alebo telefonickom kontakte s inštitúciou/firmou, ale aj to, ako sa inštitúcia/firma prezentuje v médiách)

Hlasovanie je obmedzené na jednu IP adresu raz za 24 hodín v každej kategórii. Svoj hlas môžete dať ktorejkoľvek inštitúcii v uvedených kategóriách. Vyhodnocovať budeme víťaznú inštitúciu za každú kategóriu samostatne a za všetky kategórie spolu.

Hlasovanie potrvá od 18. septembra 2018 do 18. októbra 2018.

19.10.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.