Vyhrajte víkendové vstupenky na Rallycross

Relykros patrí k divácky najatraktívnejším disciplínam motoristického športu. Jazdí sa na krátkych tratiach, ktoré sú kombináciou asfaltu a nespevneného povrchu – tzv. šotoliny. Od jazdcov si vyžaduje precíznosť kvôli nesmierne odlišnej adhézii povrchu a zároveň odvahu spojenú s talentom a skúsenosťami. Predsa len ide o kontaktný šport, v ktorom majú jazdci iba niekoľko krátkych kôl na to, aby zvíťazili. Vyraďovacím systémom sa potom tí najlepší stretnú vo veľkom finále.

Zónové Majstrovstvá Európy v relykrose FIA CEZ OMV MaxxMotion Rallycross sa uskutoční na okruhu Slovakia Ring už 30–31. marca 2019.

Vyhrajte víkendové vstupenkyVyhrajte víkendové vstupenky na Rallycross na Rallycross

Vyhrajte víkendové vstupenky na Rallycross
ilustračné foto:  pravda.sk

Vyhrajte víkendové vstupenky na Rallycross

[the_ad id=“84646″]

Ak chcete byť jedným z piatich výhercov, ktorí získajú 2× víkendové vstupenky, stačí správne odpovedať na našu otázku. Vstupenky sú určené na všetky tribúny. Zo všetkých správnych odpovedí vyžrebujeme 18. marca 5 šťastlivcov.

17.03.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.