Vyhrajte víkend v Grand Hoteli Kempinski High Tatras

Slovenskí autori a autorky si zaslúžia naše uznanie. Preto tým najúspešnejším aj tento rok už po 14. raz odovzdáme Ocenenie Knižnej múzy.

Všetky nominácie sú vytvorené na základe kombinácie preferencií verejnosti a štatistík predajov. O víťazoch v jednotlivých kategóriách ale rozhodujete Vy, naši čitatelia, vo veľkom online hlasovaní. Hlasovať môžete aj za spisovateľov či knihy mimo hlavných nominácií. Podporte a nominujte svojho obľúbeného autora či autorku alebo knihu!

Vyhrajte víkend v Grand Hoteli Kempinski High Tatras
ilustračné foto:  pantarhei.sk

Text organizátora súťaže:
Svojím hlasovaním sa zaradíte do žrebovania o jednu z tridsiatich poukážok na nákup v Panta Rhei v hodnote 30 € a o hlavnú cenu, ktorou je víkendový pobyt v Grand Hoteli Kempinski High Tatras. Máte šancu vyhrať nezabudnuteľný zážitok v hoteli pri Štrbskom Plese vo Vysokých Tatrách. Viac informácií o podmienkach súťaže nájdete v štatúte súťaže.

 

Koniec súťaže: 31. 03. 2023

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.