Vyhrajte v Hemendexe 500 eur na výdavky vášho školáka

Všetci traja moderátori Hemendexu riešia na začiatku školského roka výdavky spojené so školou. Marek má doma čerstvú prváčku, Djuro s Petrou živia stredoškolákov. Tak si sadli a prerátali, koľko asi finančne vyjde celý školský rok.

Pred začiatkom školského roka treba myslieť hlavne na výbavu: školská taška, zošity, peračník, písacie/kresliace potreby, nové prezuvky – cca. 120 eur
Počas školského roka sú to ďalšie výdavky: obedy, krúžky, výlety, doplnenie školských potrieb, prípadne družina – cca. 380 eur

Vyhrajte v Hemendexe 500 eur na výdavky vášho školáka

ilustračné foto: expres.sk

Text organizátora súťaže:

Celý školský rok tak podľa prepočtov Hemendexu vyjde na približne 500 eur.

Piatim z vás, poslucháčov Rádia Expres, zaplatíme tieto výdavky na školský rok pre vaše dieťa! Navyše, peniaze sú zdanené, takže na účet vám príde čistých 500 €. Hráme každé ráno v Hemendexe od 6. do 10. septembra. Počúvajte a zapojte sa do súťaže vo vysielaní!

 

Koniec súťaže: 10. 09. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.