Vyhrajte ústnu vodu LISTERINE® GREEN TEA 500 ml

Jemná chuť zeleného čaju sa spája s účinným antibakteriálnym zložením, za ktoré Listerine vďačí štyrom esenciálnym olejom prírodného pôvodu: tymolu, eukalyptolu, mentolu a metyl-salicylátu. Tieto látky redukujú baktérie zubného povlaku, ktoré sú hlavnou príčinou vzniku zubného kazu, zápalu ďasien a zápachu z úst. Účinné zloženie obsahuje aj fluorid, ktorý posilňuje zubnú sklovinu a tým pomáha predchádzať vzniku zubného kazu.

Objavte výhody pravidelného používania ústnej vody LISTERINE® po čistení zubov! Chrup tvorí len 25 % povrchu ústnej dutiny. 75 % tvorí jazyk a sliznica. Je preto vhodné po vyčistení zubov vypláchnuť ústa účinnou antibakteriálnou ústnou vodou. Tá čistí celé ústa a preniká aj do medzizubných priestorov a k okrajom ďasien, kde sa zubný povlak usadzuje najčastejšie.

Nová jemnejšia chuť a antibakteriálna účinnosť LISTERINE®. To je nový LISTERINE® GREEN TEA.

Vyhrajte ústnu vodu LISTERINE® GREEN TEA 500 ml

Vyhrajte ústnu vodu LISTERINE® GREEN TEA 500 ml!
ilustračné foto: dm-drogeriemarkt.sk.sk

Vyhrajte ústnu vodu LISTERINE® GREEN TEA 500 ml!

Zúčastnite sa súťaže, odpovedzte správne na súťažnú otázku a vyhrajte jednu z 30 ústnych vôd LISTERINE® Green Tea.

Termín konania súťaže: do 30.07.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.