Vyhrajte Tuli vak s podpismi, menami a číslami hráčov

Súťažíme o Loptu s originálnymi podpismi hráčov!  K EURO 2016 sme spoločne so Slovenským futbalovým zväzom pripravili limitovanú fanúšikovskú Loptu, ktorú sme ozdobili podpismi, menami a číslami hráčov našej reprezentácie. A toto všetko je vo farbe národného dresu.

Jedná sa unikátny vak, ktorý musíte mať! Vhodný je nielen pre veľkých, ale je pre vašich malých šampiónov, ktorí futbal milujú tak ako my.

Vyhrajte Tuli vak

Vyhrajte Tuli vak s podpismi, menami a číslami hráčov
ilustračné foto: tuli.sk

Vyhrajte Tuli vak s podpismi, menami a číslami hráčov našej reprezentácie

Súťaž trvá od utorka 24. mája, končí v pondelok 30.mája. O výsledkoch budeme informovať v utorok 31.mája emailom a na facebook stránke.

S Tuli vakom získavate automaticky aj náš bezkonkurečný program garancie Tuli +10 rokov v rámci ktorého získate rozšírenú 10 ročnú záruku a 2 náplne zdarma k dispozícii kedykoľvek na vyžiadanie. Takto vám Tuli vak vydrží niekoľkonásbne dlhšie ako obyčajný vak.

 

Termín konania súťaže: 30.05.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.