Vyhrajte tričko s novinkou Tomáša Uleja!

Všetci milovníci vynikajúcich aforizmov, instantnej múdrosti a vtipu pozor! Po úspešnej knihe aforizmov a epigramov Ale, ktorá získala Cenu Ivana Kraska za debut v literatúre, prichádza teraz jej autor Tomáš Ulej s druhou. Tá sa volá Bodaj, bi! a my sa môžeme opäť tešiť na poriadnu dávku aforizmov, ktoré pobavia, ale aj donútia zamyslieť sa.

Vyhrajte tričko s novinkou Tomáša Uleja!

Navyše, ak si knihu Bodaj, bi! objednáte teraz, budete zaradení do súťaže o jedno zo štyroch tričiek s aforizmami Tomáša Uleja v hodnote až 19.90 EUR.

Stačí, ak uvediete, či si želáte tričko dámske, alebo pánske a jeho veľkosť do „poznámky od zákazníka“ pri vytváraní objednávky. A ak by ste chceli takéto tričko na sto percent, môžete si ho samozrejme aj objednať. ;-)

Nenechajte si ujsť najnovšiu knihu aforizmov Tomáša Uleja Bodaj, bi!, ktorá vychádza už o pár dní! Doslova. :-)

 

[button-red url=“http://www.martinus.sk/?uItem=186186&utm_source=z%3D9GHSDD&utm_medium=url&utm_campaign=partner“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]
Uvedené informácie sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže a za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody nenesieme žiadnu zodpovednosť.


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.