Vyhrajte tri balíčky čajov Lipton

Hrejivé okamžiky s čajmi Lipton. Nová kolekcia prémiových čajov Lipton ukrýva štyri druhy pyramídových čiernych čajov, ktoré vás zavedú do kútov južnej Indie a Vietnamu, kde sa pre Lipton zbierajú kvalitné čajové lístky. Niet pochýb, že sa do nových druhov zamilujete ihneď po prvej šálke.

Čaj Brilliant Gold Tea je stredne silný čaj červenej jantárovej farby, ktorá je viditeľná hneď po zaliatí. S každým dúškom na vás bude čakať bohatá a povzbudivá chuť so sladkým karamelovým nádychom.

Čierny čaj Flirty Lady Lipton vás príjemne omámi delikátnou, temperamentnou chuťou s kvetinovým nádychom. Je charakteristický atraktívnou jantárovou farbou.

Každé pyramídové vrecúško čierneho čaju Surprising Russian Grey vás dostane svojou intenzívnou chuťou s energickým citrónovým nádychom. Zlatistá jantárová farba dodáva popoludňajším čajovým chvíľam skvelý estetický zážitok.

Čaj s názvom Amazingly Grey je typický svojou jemnejšou intenzitou, ktorá sa hodí pre každodenné popíjanie. Chuť čaju je delikátna, s citrusovými tónmi a príjemne osviežujúcim dozvukom.

Vyhrajte tri balíčky čajov Lipton
Vyhrajte tri balíčky čajov Lipton
ilustračné foto: femme.sk

Vyhrajte tri balíčky čajov Lipton

Vyhrajte tri balíčky čajov Lipton a vyberte si ten, ktorý Vám chutí najviac! Na vaše odpovede čakáme do 20. marca 2016.

Termín konania súťaže: do 20.03.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.