Vyhrajte „Treskamikuláša“ pre svoju polovičku!

Určite viete, čo uspokojí chuťové poháriky vášho priateľa či manžela… Má rád starú, dobrú Tresku slovenskú v majonéze? Ak áno, za toto sa vám isto odvďačí.

Ryba Žilina venovala do našej súťaže tri „mikulášske“ balíčky Tresky Exklusiv DUO, ktoré obsahujú tri druhy nových špecialít na ochutnanie. Treska Exklusiv DUO je prvá treska v slovenských obchodoch, ktorú je možné dostať ako kombináciu obľúbeného lahodného šalátu a tresky v majonéze prémiovej kvality so 45-percentným podielom vareného mäsa aljašskej tresky.

Na výber pri tom máte tri 145-gramové balenia tresky v majonéze bez umelých sladidiel a so zníženým podielom chemických konzervantov, a to v kombinácii s nepravým lososom, feferónovým šalátom a tuniakovým šalátom.

Vyhrajte „Treskamikuláša“ pre svoju polovičku!

Vyhrajte „Treskamikuláša“ pre svoju polovičku!
ilustračné foto: wanda.sk

Vyhrajte „Treskamikuláša“ pre svoju polovičku!

Rybacia pochúťka v praktických dvoj-téglikoch prichádza tiež v novom „sfarbení“, teda novom dizajne so zlatou rybkou, vďaka ktorému spoznáte špeciality značky PRETO Ryba Žilina v obchodoch odteraz oveľa rýchlejšie.  Trom z vás doručí Ryba Žilina balíčky Tresky Exklusiv DUO od Ryby Žilina

Termín konania súťaže: do 10.12.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.