Vyhrajte titánovú panvicu Harecker v hodnote 99,10€

Kupujete nový kuchynský riad?

Ak ste sa rozhodli pre titanový riad, ste sa rozhodli správne. Titanové hrnce, titanové panvice ako aj titanové pekáče sú v súčasnej dobe vo väčšine najlepšia voľba.

Ako si vybrať z množstva ponúk?

V prvom rade nekupujte riady od pochybných obchodníkov, ktorých si neviete overiť. Firmy sa dajú dobre skontrolovať cez IČO (identifikačné číslo organizácie) v obchodnom registri Slovenskej republiky, je dobré spýtať sa známych, ktorí si už niečo kupovali z e-shopu. Pred kúpou si zavolať jeden raz dva razy a pýtať sa na titanový riad (značku, pôvod, spôsob výroby, ako dlho je výrobca na trhu a iné). Výrobcu si tiež viete overiť na internete.

Najlepšie sú rodinné značky, ktoré sú na trhu už viac rokov. Takými sú napríklad výrobcovia Gerti Gundel, Harecker. Pri týchto značkách si môžete byť istí, že nejedná sa o reexport z Ázie alebo z Poľska, či Turecka. Sú síce drahšie, ale dostanete za svoje eurá poctivé titanové hrnce, titanové panvice a titanové pekáče. Záručný aj pozáručný servis.

titan1

Pri titanových riadoch nepotrebujete desať a viacdielnu súpravu. Vysvetlím prečo. Keď spravíte zápražku v titanovej panvici jednoducho ju oplachujeme v tečúcej vode, utriete papierovou utierkou a môžete pripravovať v tej istej panvici ďalšie jedlo. Je to jednoduché lebo kvalitný titanový riad má nepriľnavý povrch a môžete si byť istí, že sa vám nič nepripáli na dno titanového riadu.

Ručne odlievané titanové hrnce, titanové panvice a titanové pekáče rodinných firiem Gerti Gundel aj Harecker si na Slovensku môžete objednať na najtitanovyriad.sk .

Vyhrajte titánovú panvicu Harecker 24 x 7 cm so sklenenou pokrievkou v hodnote 99,10€ !

titan2

Táto praktická titanová panvica sa hodí na vyprážanie, ale aj na varenie pokrmov cca tak pre dve osoby. Jej hrubé dno zaručuje rovnomerné rozloženie tepla, čím sa skracuje doba varenia. Titánová úprava povrchu zase zaručuje, že sa vám nič nepripečie k panvici. Na tejto titanovej panvici môžete pripravovať jedlo bez tuku prípadne s minimálnym množstvom, čo oceníte keď používate k príprave pokrmov olivový olej. Veríme, že vyžrebovaný účastník súťaže ocení prednosti titánového riadu od najtitanovyriad.sk

Súťaž o panvicu Harecker 24 x 7 cm so sklenenou pokrievkou

Súťažte do 10.04.2016

 

Vyhodnotenie súťaže

Meno výhercu: Simonka Regulová 

 

 

Viacnásobné prihlásenie do súťaže nie je povolené. Duplicitné odpovede budú vymazané!

INFORMÁCIE O SÚŤAŽI:

Súťaž prebieha od 18.03.2016 do 10.04.2016
Vyhodnotenie súťaže prebehne do 14 dní od ukončenia súťaže. Do súťaže sa môžeš zapojiť tak, že správne odpovieš na súťažnú otázku a odošleš súťažný formulár. Výhercovia budú kontaktovaní e-mailom a zverejnení na stránke súťaže.

PARTNER SÚŤAŽE:

LUBA Group s.r.o.

Vyhrajte titánovú panvicu Harecker v hodnote 99,10€ !

CENA:

Pre 1 výhercu 1 ks panvica Harecker 24 x 7 cm so sklenenou pokrievkou v hodnote 99,10€

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.