Vyhrajte telefón, letný pobyt či kozmetiku

Leto plné výhier: Vyhrajte telefón, letný pobyt či kozmetiku. Zapojte sa do súťaže.

1 x Huawei P30 – smartfón a luxusný doplnok v jednom
Vďaka smartfónu Huawei budete v okamihu stredobodom pozornosti. Novinka Huawei P30 nevyniká „len“ modernými technologickými vychytávkami ako sú napríklad trojitý fotoaparát či umelá inteligencia, ktorá dokáže vypočítať kalorickú hodnotu jedla na základe fotografie, senzor odtlačku prsta v displeji či rýchle nabíjanie.

Na prvý pohľad zaujme najmä elegantným dizajnom, ktorý v každom používateľovi zintenzívni pocit výnimočnosti. Obzvlášť vynikne v prevedení Breathing Crystal, ktoré mení farbu podľa dopadu svetla. Táto efektná farba robí z Huawei P30 skutočný klenot medzi smartfónmi. Huawei.com

Vyhrajte telefón, letný pobyt či kozmetiku

Vyhrajte telefón, letný pobyt či kozmetiku
ilustračné foto:  zena.sme.sk

Vyhrajte telefón, letný pobyt či kozmetiku

[the_ad id=“84646″]

1 x pobyt v penzióne BASKE
Užite si relaxačný pobyt pre dve osoby s raňajkami v privátnom wellness s masážami. Penzión BASKE sa nachádza v nádhernom prostredí parku neďaleko centra kúpeľov Trenčianske Teplice.

2 x prístroj SodaStream SPIRIT a sada pohárov
Limitovaný prístroj SodaStream SPIRIT v letných farbách na prípravu čerstvej perlivej vody.

5 x balíček opaľovacej kozmetiky EUCERIN
Balíček obsahuje emulziu na opaľovanie na tvár s depigmentačným účinkom Pigment Control SPF 50+ a detský sprej na opaľovanie Sensitive Protect s veľmi vysokou ochranou SPF 50+ s pumpičkou. Eucerin.sk

Koniec súťaže: 12.06.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.