Vyhrajte pod stromček Tuli vak!

V rámci našej vianočnej ponuky sa môžete zapojiť do súťaže o Tuli vak miniSofa, najlepší, najpohodlnejší a najobľúbenejší detský vak. Je to tvarovateľný vak, ktorý unesie aj dospelého. Je super na sedenie, ležanie aj na bláznenie a je ľahučká na prenos. Deti si pohodlne oprú celý chrbát, hlavu a ruky, teenegeri polovicu chrbta.

Vyhrajte pod stromček Tuli vak!
Vyhrajte pod stromček Tuli vak!
ilustračné foto: tuli.sk

Súťaž o Tuli vak

Súťažíme o miniSofu tmavočervenú. Súťaž trvá od štvrka 26. novembra, končí v nedeľu 29. novembra a o výsledkoch budeme informovať v pondelok 30. novembra emailom a na našej facebook stránke.

Okrem súťaže máme do 30.11 super vianočnú akciu, Vianočnú darčekomániu,  ktorá vám ponúka:

– zľavy až do 60 €
– doručenie zdarma
– elegantné darčekové balenie
– možnosť doručenia tesne pred Vianocami
– trojnásobná životnosť
– doručenie do 24 hodín

S Tuli vakom získavate automaticky aj náš bezkonkurečný program garancie Tuli +10 rokov v rámci ktorého získate rozšírenú 10 ročnú záruku a 2 náplne zdarma k dispozícii kedykoľvek na vyžiadanie. Takto vám Tuli vak vydrží niekoľkonásbne dlhšie ako obyčajný vak.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/11/29 23:29″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.tuli.sk/sutaz“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.