Vyhrajte stovky kníh s vydavateľstvom Ikar!

Stačí si vybrať z bohatej ponuky slovenského vydavateľstva Ikar, za každú knižku získate súťažný žreb! V našich kamenných kníhkupectvách dostanete žreb na pokladničnom bločku, nezabudnite vyplniť svoje kontaktné údaje a vhodiť ho do súťažného osudia. Ak nakúpite cez internet, váš žreb budeme evidovať automaticky. Každá knižka z vydavateľstva Ikar zvyšuje vašu šancu na výhru.

Vyhrajte stovky kníh s vydavateľstvom Ikar!

ilustračné foto: martinus.sk

Súťaž o stovky kníh s vydavateľstvom Ikar

1. Dlhý týždeň 12.10. – 18.10.
Výhercu vyžrebujeme v pondelok 19.10. spomedzi všetkých žrebov získaných v Dlhom týždni.
Šťastný výherca dostane od vydavateľstva Ikar knihy, ktoré budú na výšku “v komíniku” merať toľko, ako on!

2. Široký týždeň 19.10. – 25.10.
Výhercu vyžrebujeme v pondelok 26.10. spomedzi všetkých žrebov z Dlhého aj Širokého týždňa. Výhercovi odporúčame navštíviť jednu z našich kaviarní Foxford a dať si čo najviac našich skvelých koláčikov, keďže knihy, ktoré si odnesie domov, budú vážiť toľko, ako on.

3. Bystrozraký týždeň 26.10. – 1.11.
Posledného výhercu žrebujeme v pondelok 2.11. spomedzi všetkých žrebov. Kedy ste boli naposledy u očného? O výške výhry totiž rozhodne váš zrak! Vymysleli sme si pre vás špeciálnu skúšku čitateľského zraku, v ktorej však určite každý knihomoľ obstojí :-) Vzdialenosť, z ktorej prečítate názov nami vybranej knižky, bude rovná vzdialenosti, ktorú by merali knižky z vašej výhry poskladané v rade za sebou.

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/11/01 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.martinus.sk/rozpravka/?z=9GHSDD&utm_source=z%3D9GHSDD&utm_medium=url&utm_campaign=partner“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.