Vyhrajte starostlivosť proti vráskam Eucerin v hodnote viac ako 200€

Vianoce sú krásne rodinné sviatky, keď sa obvykle zíde celá rodina. Iste si aj vy v kruhu svojich najbližších radi pripomínate kúzelné chvíle pod vianočným stromčekom, spomínate na nadšené oči detí, dojaté tváre dospelých i zmeny, akých s každým rokom dosahuje vaša tvár.

Podeľte sa s nami o tieto kúzelné momenty práve teraz a vyhrajte darček plný ošetrujúcej kozmetiky Eucerin, ktorá uchová vašu tvár rovnako krásnu ako vo vašich spomienkach.

Vyhrajte starostlivost proti vráskam Eucerin v hodnote viac ako 200€

Vyhrajte starostlivosť proti vráskam Eucerin v hodnote viac ako 200€
ilustračné foto: eucerin.sk

Vyhrajte starostlivosť proti vráskam Eucerin v hodnote viac ako 200€

Každý týždeň vyberieme z došlých textov 5 najoriginálnejších a ich autorov / autorky odmeníme darčekom plným starostlivosti proti vráskam Eucerin v hodnote vyššej ako 200 EUR. Výhra obsahuje produkty z radu Eucerin Hyaluron-Filler a ďalšie prípravky, s ktorými dodáte pleti iskru a mladistvý vzhľad. Rovnako ako nestarnú Vianoce, zastavte čas aj vy!

Termín konania súťaže: do 25.12.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.