Vyhrajte špirálu Big and False Lash

Túžite po krásne dlhých a objemných riasach? Spoločnosť AVON Cosmetics vám prináša riešenie v podobe prelomovej Zhusťujúcej špirály Big and False Lash. Prvá špirála, ktorá vám dodá efekt dokonalých umelých rias!

AVON predstavuje novú špirálu Big and False Lash s 1 000 vláknami pre väčší objem a dĺžku rias, vďaka ktorej budú vaše riasy ako zo salónu. Patentované zloženie obsahuje tisícky vlákien rôznych tvarov a veľkosti, ktoré dokonale priľnú k riasam a dodajú im úžasný objem a hladký efekt. Je to prvá* špirála, s ktorou dosiahnete efekt umelých rias. Kefka mandľového tvaru nanáša farbu rovnomerne, ľahko sa dostane ku korienkom rias, do kútikov oka a na spodné riasy pre neodolateľný a výrazný vzhľad. Špirála vydrží na riasach po celý deň bez hrudiek, rozmazávania a opadávania. Tajomstvo krásnych rias je odhalené!

 

Vyhrajte špirálu Big and False Lash
ilustračné foto: lenprezeny.sk

Súťaž o špirálu Big and False Lash

Traja z vás získajú zhusťujúcu špirálu Big and False Lash

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/10/04 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.lenprezeny.sk/clanok-5227.html“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.