Vyhrajte špičkový smartfón Samsung Galaxy S9

Fanúšikovia smartfónov značky Samsung pozor! Ak patríte k tým, ktorí by sa radi stali hrdými majiteľmi aktuálnej vlajkovej lode tejto renomovanej značky, zbystrite svoju pozornosť! V spolupráci s oficiálnym zastúpením spoločnosti Samsung na Slovensku sme si totiž pre vás pripravili súťaž o jeden z TOP smartfónov na našom trhu – Samsung Galaxy S9.

Vyhrajte špičkový smartfón Samsung Galaxy S9

Vyhrajte špičkový smartfón Samsung Galaxy S9
ilustračné foto: mojandroid.sk

Vyhrajte elektromobil Tesla Model S na celý víkend

Ako vyhrať Samsung Galaxy S9?
Zapojiť sa do súťaže je veľmi jednoduché. Stačí mať dostatočné znalosti práve o spomínanom smartfóne Samsung Galaxy S9 a výhra môže byť pri troche šťastia vaša. Nachystali sme si pre vás tri súťažné otázky s tromi možnosťami odpovede. Vašou úlohou je označiť správne odpovede pri všetkých troch otázkach, vyplniť svoje kontaktné údaje a potom už len počkať, či sa na vás usmeje šťastie a či vás vyžrebujeme spomedzi všetkých správne odpovedajúcich súťažiacich.

12.06.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.