Vyhrajte so SÉRIOU DIVERGENCIA – EXPERIMENT

Séria Divergencia: Experiment pokračovaním úspešnej knižnej série spisovateľky Veronicy Roth, ktorú po prvýkrát predstavila vo svojom románe Divergencia. Obyvatelia Chicaga žijú už 200 rokov uzavretí vnútri mesta, ktoré zo všetkých strán obklopujú vysoké múry. Každý z nich je zaradený do jednej z piatich frakcií podľa jeho predpokladov a schopností. Sebavedomé Sepazaprenie, statočná Neohrozenosť, intelektuálna Informovanosť, pravdovravná Otvorenosť a pokojná Harmónia združujú všetkých okrem nezaradených ľudí označovaných ako Bezprizorní, ktorí majú vyhradení priestor mimo systému. Tris Priorová vyrastala v Sebazaprení, neskôr sa pridala k Neohrozeným, aby neskôr zistila, že je divergentná a má schopnosti rôznych frakcií. Zaľúbi sa do Tobiasa „Štyri“ Eatona“, ktorý je podobne ako ona divergentný a spolu odhalia tajné plány Kontinuity na ovládnutie mesta.

Vyhrajte so SÉRIOU DIVERGENCIA - EXPERIMENT

Vyhrajte so SÉRIOU DIVERGENCIA – EXPERIMENT
ilustračné foto: damskajazda.sk

Vyhrajte so SÉRIOU DIVERGENCIA – EXPERIMENT

Zapojte sa do našej súťaže so Sériou Divergencia: Experiment pokračovaním úspešnej knižnej série spisovateľky Veronicy Roth, ktorú po prvýkrát predstavila vo svojom románe Divergencia, ktorý vám prináša www.forumfilm.sk a vyhrajte balíček, ktorý obsahuje vrecko, DVD a kozmetický balíček Miss Sporty

Stačí ak správne a úplne odpoviete na súťažnú otázku a ste v hre.

Termín konania súťaže: do 27.03.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.