Vyhrajte smartfón Lenovo A6000

Fotománia spúšťa vlastný web! Po viac ako dvoch rokoch od publikovania prvej časti tohto pravidelného seriálu a stoviek fotografií, ktoré ste nám poslali, sme sa rozhodli pre všetkých fotomaniakov sprístupniť miesto, kde môžete svoje fotografické výtvory zdieľať s ostatnými. Na stránke fotomania.mojandroid.sk je teraz možné sa zaregistrovať, prihlásiť a následne nahrávať fotografie. Na prihlásenie môžete využiť aj populárne sociálne siete, ako Facebook, Google alebo Instagram.

Vyhrajte smartfón Lenovo A6000

ilustračné foto: mojandroid.sk

Súťaž o smartfón Lenovo A6000

Čím viac fotiek nahráte, tým viac sa ich na webe zobrazí. Navyše, autora najlepšej fotografie odmeníme smartfónom Lenovo A6000, ktorý do súťaže venovala s poločnosť Agem. Najlepšia fotka bude tá, ktorá bude mať najviac hlasov od registrovaných používateľov. Zo všetkých čitateľov, ktorí nahrajú aspoň jednu fotku vyžrebujeme piatich výhercov navigácie Sygic. Súťaž prebieha do 20.septembra 2015. Výhercov oznámime na webe do konca septembra.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/09/20 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“https://www.mojandroid.sk/spustenie-fotomania-pridajte-fotky-vyhrajte-smartfon/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.