Vyhrajte smartfón CAT S52

Narodeninová súťaž: MojAndroid má 10 rokov, vyhrajte CAT S52

Tento mesiac oslavuje web MojAndroid.sk svoje desiate narodeniny. Za 10 rokov sme vám priniesli množstvo noviniek, recenzií, testov, porovnaní, tipov, videí, fotografií a veľké porovnanie mobilov. Dbáme na to, aby sme vám prinášali obsah, ktorý je zaujímavý, relevantný a aby sa k vám informácie dostávali čo najskôr a v čo najpríťažlivejšej podobe.

Vyhrajte smartfón CAT S52

ilustračné foto:  mojandroid.sk

Tento týždeň hráme o obrnený smartfón, ktorý láka aj na atraktívny dizajn. Nechýba vodoodolnosť s certifikáciou IP68 a zariadenie získalo aj štandard odolnosti MIL-STD-810. To z neho robí vysoko odolný smartfón schopný prežiť aj to najhrubšie zaobchádzanie. Súťaž o CAT S52 trvá do utorka – 12. mája do polnoci. V stredu, 13. mája bude oznámený výherca smartfónu CAT S52 a taktiež spustíme súťaž o ďalšie zaujímavé zariadenie.

Koniec súťaže: 12. 05. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.