Vyhrajte smart hodinky Amazfit Bip

Jarné slnko je stále intenzívnejšie a dodáva nám stále viac a viac energie. Všetci máme zrazu chuť vybehnúť von na čerstvý vzduch, športovať, hýbať sa. Mnohí z nás si ešte pred raňajšou kávou odbehnú denne niekoľko kilometrov. Iní zas na presúvanie sa do práce vymenili autá alebo preplnenú MHD-čku za bicykle, kolobežky alebo korčule. Jar a pohyb patria jednoducho k sebe.

Smart zariadenia posúvajú zážitok z pohybu na vyšší level

K pohybu však dnes už neodmysliteľne patrí aj technológia, ktorá nám nielen pomáha zaznamenávať naše aktivity, ale slúži aj ako účinný motivátor a častokrát supluje aj prítomnosť osobného trénera. Smart zariadenia dodávajú športovaniu a aktívnemu životnému štýlu úplne nový rozmer. Sledujú náš pokrok, vyhodnocujú ho, navrhujú vylepšenia a zmeny a motivujú nás k dosahovaniu nových cieľov. Jedným z takýchto zariadení sú aj športové inteligentné hodinky Amazfit Bip s množstvom skvelých užitočných funkcií.

Vyhrajte smart hodinky Amazfit Bip

Vyhrajte smart hodinky Amazfit Bip
ilustračné foto: mojandroid.sk

Vyhrajte smart hodinky Amazfit Bip

A práve tieto hodinky môžete vyhrať v našej jarnej súťaži organizovanej v spolupráci s e-shopom mi-store.sk. Princíp súťaže je veľmi jednoduchý. Stačí pomocou formulára nižšie správne odpovedať na 2 súťažné otázky. Na konci súťaže vyžrebujeme spomedzi všetkých správne odpovedajúcich jedného výhercu, ktorý si odnesie nové športové smart hodinky Amazfit Bip.

13.05.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.