Vyhrajte smart čističku vzduchu ROGER od Stadler Form

Čističky vzduchu sa stali populárnymi najmä v čase pandémie. O to v akom prostredí žijeme a čo dýchame by sme sa však mali zaujímať neustále, nakoľko prostredie výrazne ovplyvňuje kvalitu nášho zdravia. Ak ste teda v poslednej dobe uvažovali nad kúpou podobného produktu, ešte chvíľu počkajte. Jednu top prémiovú čističku, ktorú denne používame aj v našej redakcii, totiž môžete u nás vyhrať.

Vyhrajte smart čističku vzduchu ROGER od Stadler Form

ilustračné foto:  techbox.sk

Text organizátora súťaže:

Stadler Form je švajčiarsky výrobca smart zariadení pre domácnosti. Špecializuje sa na dizajnové produkty pre zdravé prostredie, najmä čističky vzduchu či ventilátory. Modelová rada ROGER, patrí medzi to najlepšie, čo si v segmente čističiek vzduchu môžete zadovážiť. Vieme to posúdiť aj sami, nakoľko už viac ako rok v redakcii TECHBOX používame modely ROGER a ROGER Big, ktoré si nevieme vynachváliť.

 

Koniec súťaže: 06. 07. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.