Vyhrajte skvelý mobilný telefón Apple iPhone 5 – refurbished model

iPhone je vďaka svojej kvalite vnímaný ako samostatná trieda medzi mobilnými telefónmi, predovšetkým vďaka jeho operačnému systému iOS7, resp. iOS8, ktoré vo svojej rýchlosti nemajú konkurenciu. Doprajte si i vy potešenie vo využívaní jeho skvelých vlastností, funkcií a parametrov a súťažte o skvelý Apple iPhone 5 so 16 GB pamäťou!

Vyhrajte skvelý mobilný telefón Apple iPhone 5 - refurbished model

ilustračné foto: markiza.net

Súťaž o Apple iPhone 5 – refurbished model

Výhra zahŕňa:
1 x Apple iPhone 5 – refurbished model, farba čierna, doručenie kuriérom

Refurbished model – minimálne vizuálne povrchové poškodenie (minimálne vlasové škrabance na displeji a kovových častiach). Záruka je 1 rok na funkčnosť, nie na vzhľad.

Čo je repasovaná – refurbished elektrotechnika?
Refurbished – repasovaná elektrotechnika sú použité prístroje, ktoré prešli jedným alebo viacerými procesmi, vďaka ktorým sú prístroje pripravené pre opätovné použitie.

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/10/01 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.markiza.sk/clanok/1805816?name_url=vyhrajte-skvely-mobilny-telefon-apple-iphone-5-refurbished-model“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.