Vyhrajte set cestovných balení Juvena Juvelia

Omladzujúca línia novej generácie: Juvelia® – fontána mladosti pre vašu pleť

Juvena predstavuje luxusnú líniu s komplexne novým prístupom k omladzovaniu. Nové prípravky, ktoré sa navzájom doplňujú, obsahujú unikátnu zmes zložiek pre regeneráciu a výživu náročnej, zrelej pleti. Ich výsledky sú výnimočné: viditeľne hladšia pleť, redukcia vrások a žiarivé omladenie.

Okrem tzv. chronologického starnutia, ktoré je geneticky predurčené, sa výskumníci zvyčajne zaoberajú vplyvom slnka, nedostatku spánku, fajčenia a nezdravej výživy, ako hlavnými príčinami predčasného starnutia pleti. Nedávny výskum však ukázal, že existuje ďalší základný faktor starnutia: príliš veľa glukózy vo forme cukru a karbohydrátov.

Set cestovných balení Juvena Juvelia

Vyhrajte set cestovných balení Juvena Juvelia
ilustračné foto:  fann.sk

Vyhrajte set cestovných balení Juvena Juvelia

Zapojte sa do súťaže o hodnotný darček. Zvoľte odpoveď nižšie a vyplňte všetky údaje, aby sme Vám v prípade výhry mohli odoslať darček. Pre zoznam výhercov kliknite sem.

Výhra: Set cestovných balení Juvena Juvelia

28.10.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.