Vyhrajte s Oriflame Hyundai i20 a ďalšie skvelé ceny

Vyhrávajte KAŽDÝ DEŇ! JE TU VEĽKONOČNÁ SÚŤAŽ!
Nenechajte si ujsť našu veľkú VEĽKONOČNÚ SÚŤAŽ O FANTASTICKÉ CENY! S nami vyhrávate každý deň! Ako? Nakúpte v kampani 6 produkty za 25 € a budete automaticky zaradený do žrebovania o fantastické ceny! ​

Vyhrajte s Oriflame Hyundai i20 a ďalšie skvelé ceny

Vyhrajte s Oriflame Hyundai i20 a ďalšie skvelé ceny
ilustračné foto:  sk.oriflame.com

Vyhrajte s Oriflame Hyundai i20 a ďalšie skvelé ceny

[the_ad id=“84646″]

O 20 fantastických cien sa žrebuje denne počas platnosti katalógu 6, teda od 8. 4. do 28. 4. Na konci navyše budete zaradené do žrebovania o hlavnú výhru – automobil Hyundai i20!

Zapojenie sa do Veľkonočnej lotérie s Oriflame je viac ako jednoduché! Stačí, ak si z produktov v katalógu 6 vyberiete produkty v hodnote min. 25 eur. Za každý nákup v hodnote 25 eur budete zaradené do žrebovania. Ak teda nakúpite za 50 eur, budete zaradené až dvakrát, ak za 75 eur, budete zaradené trikrát… a tak ďalej.

Čo je v hre?

Nielen auto je parádnou výhrou, lákavé sú všetky výhry! Robotický vysávač Tesla, kuchynský robot Sencor, sonická zubná kefka Philips Sonicare, kávovar Krups, ročné predplatné magazínu EMMA, teplovzdušná kulma, fitness náramok Cube či kozmeticky balíček švédskej prírodnej kozmetiky Oriflame.

Koniec súťaže: 28.04.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.