Vyhrajte s nátierkou Nutella každý deň

Nutella opäť prináša šancu na skvelé výhry! V súťaži Otcove raňajky čakajú na výhercov ceny pre celú rodinu. Pre 15 šťastlivcov je pripravený rodinný kurz varenia v kulinárskej škole Chefparade, 90 víťazov dostane inteligentný SuperGrill od značky Tefal a 60 súťažiacim nadelí Nutella multifunkčný sendvičovač taktiež od značky Tefal.

K výnimočným kuchárskym zážitkom na kurze či s novými spotrebičmi pritom vedie jednoduchá cesta. Na súťažné webové stránky www.nutella.com stačí nahrať účtenku z nákupu lieskovo-orieškovej nátierky Nutella alebo tyčiniek Nutella B-ready a potom sa každý deň tešiť na výsledky žrebovania.

Či už si lahodnú nátierku Nutella doprajete najradšej s pečivom na raňajky alebo s ňou zdobíte palacinky pre celú rodinu, užite si jej nezameniteľnú chuť s príjemným pomyslením na výhru.

ilustračné foto:  nutella.com

Kúpte si balenie Nutella® alebo Nutella B-ready, zaregistrujte sa a vyhrajte súkromný rodinný kurz varenia v Chefparade alebo senzačných kuchynských pomocníkov Tefal. Celkovo hráme o 165 cien! Súťaž prebieha od 7. 9. do 31. 10. 2020.

 

Koniec súťaže: 31. 10. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.