Vyhrajte s filmom Matky rebelky

“Jon a Scott fungujú spolu dokonale – ako želé a arašidové maslo,” hovorí Mila Kunis. “Scott chce, aby každá scéna vyzerala reálne a a Jon, aby bola vtipná. Dopĺňajú sa ako kúsky puzzle.” A ešte niečo sa jej páčilo: “Sú priateľskí k deťom. Každý nosil na pľac svoje deti. Som šťastná, že som mohla byť súčasťou tohto filmu a nakrúcať s týmito 5 úžasnými a zábavnými ženami.” Herečky si rozumeli od prvého dňa. “6 žien na pľaci – každému hneď napadne, ako sa vedeli zniesť, či si nezávideli,” hovorí Christina Applegate. “Odpoveď je nie. Sme všetky matky a to nás spojilo. Povzbudzovali sme jedna druhú.“

Vyhrajte s filmom Matky rebelky

Vyhrajte s filmom Matky rebelky
ilustračné foto: feminity.sk

Vyhrajte s filmom Matky rebelky

Príďte si i vy vychutnať skvelú atmosféru filmu Matky rebelky v kinách už od 11.augusta a ak správne odpoviete na súťažnú otázku, a traja z vás môžu vyhrať cool filmové tričko a set exkluzívnej vlasovej kozmetiky TAHE (Čistiaci šampón a Ultra ľahká ochrana pred slnkom, chráni vlasy pred vyblednutím)

Termín konania súťaže: do 14.08.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.